Bejci Koldín – 3. místo v MHL Choceň

Ve spolupráci Miroslava Dlouhého a hokejového oddílu HC Spartak Choceň byl v letošní sezoně pořádán 5. ročník Městské hokejové ligy v Chocni.

Letošní ročník hrálo 14 týmů. Tým HC Sokol Jenišovice z turnaje odstoupil předčasně. V základní části proti sobě nastoupilo jednokolově třináct týmů.

Dle herního systému posledních 5 týmů v tabulce po základní části bojovalo v rámci skupiny B o umístění na 9. – 13. místě. Skupina A o počtu 8 týmů dále jednokolově odehrála utkání o postavení a následné play off na 2 vítězné zápasy.

1. místo a zároveň i putovní pohár vyhráli Kujebáci z Vysokého Mýta. Těsné 2. místo získal tým  Sportovní klub Green Boys Běstovice.  Na 3. místě se překvapivě umístil tým Bejci Koldín, který v zápase o 3. místo dvakrát porazil Pohodu Choceň.

Obec posílá gratulaci a děkuje za výbornou propagaci obce.