Anketa – Informace k obchodu v obci Koldín

Obchod v obci Koldín

Na základě veřejného projednání Vám dáváme možnost se do 24.1.2023 vyjádřit prostřednictvím ankety o další budoucnosti obchodu v obci Koldín. Více informací na OÚ nebo www.koldin.cz.

1) Nadále zveřejňovat záměr pronájem (hledat provozovatele) ?

2) Bezobslužný obchod provozovaný obcí Koldín ?

3) Neprovozovat obchod v obci ?

Video ukázka bezobslužného obchodu:

bezobslužný
24 hodinový obchod pro menší obce
Bezpečnostní a samoobslužné platební vybavení pro obchody. Zajistěte nepřetržitý 24-hodinový bezobslužný provoz vašeho obchodu s vybavením Contio 24.
Vybavení je vhodné do obchodů pro zajištění bezobslužnosti a provozu zcela bez asistence pokladní. Systém Contio zajistí zabezpečený vstup identifikovaných zákazníků do prodejny a odbavení na samoobslužném platebním kiosku.
Základní balíček je možné použít do stávající prodejny a rozšířit otevírací dobu obchodu. Balíček Contio se skládá z elektronického zámku umístěným ve vchodových dveří, vstupní čtečky pro vstup běžnou platební kartou nebo věrnostní karty Contio či mobilní aplikací Contio a samoodbavovací pokladnou s bezkontaktním platebním terminálem.

Samoobslužná pokladna
Zákazník pohodlně platí na jednoduše ovladatelné samoobslužné pokladně, bezkontaktně přes platební kartu nebo věrnostní kartu Contio kterou může zákazníkovi vystavit majitel obchodu.
Zabezpečení obchodu
Obchod je zabezpečen chytrým vstupem, který do obchodu vpustí pouze povolené osoby. Součástí je kamerový kontrolní systém zabezpečující detekci vstupu osob přes rozpoznávání záznamu. Tato chytrá funkce omezí vstup nepovoleným osobám. Kamerový systém snímá celý obchodní prostor, trvale je dostupný online provozovateli i na mobilním telefonu.
Identifikace zákazníků
Zákazník má možnost registrovat se do obchodu přes běžnou platební kartu nebo nechat si o provozovatele vystavit věrnostní vstupní a platební kartu. Také mají zákazníci možnost registrace přes mobilní aplikaci. Tím provozovatel získává dokonalý přehled o osobách, které v obchodě nakupují v době bezobslužného provozu.
Vzdálená správa
Provoz obchodu lze sledovat z mobilního zařízení nebo počítače. Přes webovou aplikaci získáváte aktuální přehled o tržbách, stavu skladů i možnost nahlédnout na živý kamerový záznam v obchodu nebo vypnout/zapnout elektrospotřebič či světla.
Mobilní aplikace nebo karta pro vstup
Zákazník volitelně vstupuje do obchodu přes mobilní aplikaci nebo vstupní kartu, která obsahuje “klíč” ke vstupu ve formě QR kódu, který po načtení u vstupu otevře zákazníkovi dveře i kontrolní bezpečnostní turniket.